آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,064
تعداد مقالات21,365
تعداد مشاهده مقاله50,966,191
تعداد دریافت فایل اصل مقاله22,317,839
Mohammadi, M., Mokhtari, R., Isfahani, F. T.. (1393). Solving an inverse problem for a parabolic equation with a nonlocal boundary condition in the reproducing kernel space. سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), 57-76. doi: 10.22067/ijnao.v4i1.23266
M. Mohammadi; R. Mokhtari; F. T. Isfahani. "Solving an inverse problem for a parabolic equation with a nonlocal boundary condition in the reproducing kernel space". سامانه مدیریت نشریات علمی, 4, 1, 1393, 57-76. doi: 10.22067/ijnao.v4i1.23266
Mohammadi, M., Mokhtari, R., Isfahani, F. T.. (1393). 'Solving an inverse problem for a parabolic equation with a nonlocal boundary condition in the reproducing kernel space', سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), pp. 57-76. doi: 10.22067/ijnao.v4i1.23266
Mohammadi, M., Mokhtari, R., Isfahani, F. T.. Solving an inverse problem for a parabolic equation with a nonlocal boundary condition in the reproducing kernel space. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1393; 4(1): 57-76. doi: 10.22067/ijnao.v4i1.23266


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب