آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,064
تعداد مقالات21,364
تعداد مشاهده مقاله50,965,226
تعداد دریافت فایل اصل مقاله22,317,185
Hamedzadeh, D., Babolian, E.. (1396). A computational method for solving weakly singular Fredholm integral equation in reproducing kernel spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), 1-18. doi: 10.22067/ijnao.v8i1.60791
D. Hamedzadeh; E. Babolian. "A computational method for solving weakly singular Fredholm integral equation in reproducing kernel spaces". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 1, 1396, 1-18. doi: 10.22067/ijnao.v8i1.60791
Hamedzadeh, D., Babolian, E.. (1396). 'A computational method for solving weakly singular Fredholm integral equation in reproducing kernel spaces', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), pp. 1-18. doi: 10.22067/ijnao.v8i1.60791
Hamedzadeh, D., Babolian, E.. A computational method for solving weakly singular Fredholm integral equation in reproducing kernel spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1396; 8(1): 1-18. doi: 10.22067/ijnao.v8i1.60791


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب