آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,064
تعداد مقالات21,365
تعداد مشاهده مقاله50,966,221
تعداد دریافت فایل اصل مقاله22,317,865
Abedian, R.. (1396). WENO schemes for multidimensional nonlinear degenerate parabolic PDEs. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), 41-62. doi: 10.22067/ijnao.v8i1.62683
R. Abedian. "WENO schemes for multidimensional nonlinear degenerate parabolic PDEs". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 1, 1396, 41-62. doi: 10.22067/ijnao.v8i1.62683
Abedian, R.. (1396). 'WENO schemes for multidimensional nonlinear degenerate parabolic PDEs', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), pp. 41-62. doi: 10.22067/ijnao.v8i1.62683
Abedian, R.. WENO schemes for multidimensional nonlinear degenerate parabolic PDEs. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1396; 8(1): 41-62. doi: 10.22067/ijnao.v8i1.62683


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب