آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,064
تعداد مقالات21,365
تعداد مشاهده مقاله50,966,132
تعداد دریافت فایل اصل مقاله22,317,805
Eslami, M., Taleghani, S.A.. (1398). Differential transform method for conformable fractional partial differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), 17-29. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.67976
M. Eslami; S.A. Taleghani. "Differential transform method for conformable fractional partial differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 2, 1398, 17-29. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.67976
Eslami, M., Taleghani, S.A.. (1398). 'Differential transform method for conformable fractional partial differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), pp. 17-29. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.67976
Eslami, M., Taleghani, S.A.. Differential transform method for conformable fractional partial differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 9(2): 17-29. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.67976


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب