آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,064
تعداد مقالات21,365
تعداد مشاهده مقاله50,966,607
تعداد دریافت فایل اصل مقاله22,318,203
Askari, M.. (1402). Numerical solution of fractional Bagley–Torvik equations using Lucas polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(Issue 4), 695-710. doi: 10.22067/ijnao.2023.81548.1230
M. Askari. "Numerical solution of fractional Bagley–Torvik equations using Lucas polynomials". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, Issue 4, 1402, 695-710. doi: 10.22067/ijnao.2023.81548.1230
Askari, M.. (1402). 'Numerical solution of fractional Bagley–Torvik equations using Lucas polynomials', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(Issue 4), pp. 695-710. doi: 10.22067/ijnao.2023.81548.1230
Askari, M.. Numerical solution of fractional Bagley–Torvik equations using Lucas polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 13(Issue 4): 695-710. doi: 10.22067/ijnao.2023.81548.1230


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب