آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,962
تعداد مقالات20,567
تعداد مشاهده مقاله27,411,343
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,167,349
Biazar, J., Salehi, F.. (1394). Chebyshev Galerkin method for integro-differential equations of the second kind. سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(1), 31-43. doi: 10.22067/ijnao.v6i1.37480
J. Biazar; F. Salehi. "Chebyshev Galerkin method for integro-differential equations of the second kind". سامانه مدیریت نشریات علمی, 6, 1, 1394, 31-43. doi: 10.22067/ijnao.v6i1.37480
Biazar, J., Salehi, F.. (1394). 'Chebyshev Galerkin method for integro-differential equations of the second kind', سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(1), pp. 31-43. doi: 10.22067/ijnao.v6i1.37480
Biazar, J., Salehi, F.. Chebyshev Galerkin method for integro-differential equations of the second kind. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1394; 6(1): 31-43. doi: 10.22067/ijnao.v6i1.37480


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب