آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,078
تعداد مقالات21,481
تعداد مشاهده مقاله62,499,608
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,847,744
Aminikhah, H.. (1392). Approximate Analytical Solution for Quadratic Riccati Differential Equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(2), 21-31. doi: 10.22067/ijnao.v3i2.24074
H. Aminikhah. "Approximate Analytical Solution for Quadratic Riccati Differential Equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 2, 1392, 21-31. doi: 10.22067/ijnao.v3i2.24074
Aminikhah, H.. (1392). 'Approximate Analytical Solution for Quadratic Riccati Differential Equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(2), pp. 21-31. doi: 10.22067/ijnao.v3i2.24074
Aminikhah, H.. Approximate Analytical Solution for Quadratic Riccati Differential Equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1392; 3(2): 21-31. doi: 10.22067/ijnao.v3i2.24074


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب