آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,962
تعداد مقالات20,567
تعداد مشاهده مقاله27,349,791
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,141,088
Biazar, J., Hosami, M.. (1394). An adaptive meshless method of line based on radial basis functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(2), 45-58. doi: 10.22067/ijnao.v5i2.35815
J. Biazar; M. Hosami. "An adaptive meshless method of line based on radial basis functions". سامانه مدیریت نشریات علمی, 5, 2, 1394, 45-58. doi: 10.22067/ijnao.v5i2.35815
Biazar, J., Hosami, M.. (1394). 'An adaptive meshless method of line based on radial basis functions', سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(2), pp. 45-58. doi: 10.22067/ijnao.v5i2.35815
Biazar, J., Hosami, M.. An adaptive meshless method of line based on radial basis functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1394; 5(2): 45-58. doi: 10.22067/ijnao.v5i2.35815


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب