آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,970
تعداد مقالات20,249
تعداد مشاهده مقاله19,397,833
تعداد دریافت فایل اصل مقاله10,774,858
Esmaeilbeigi, M., Mirzaee, F., Moazami, D.. (1396). Radial basis functions method for solving three-dimensional linear Fredholm integral equations on the cubic domains. سامانه مدیریت نشریات علمی, 7(2), 15-38. doi: 10.22067/ijnao.v7i2.52085
M. Esmaeilbeigi; F. Mirzaee; D. Moazami. "Radial basis functions method for solving three-dimensional linear Fredholm integral equations on the cubic domains". سامانه مدیریت نشریات علمی, 7, 2, 1396, 15-38. doi: 10.22067/ijnao.v7i2.52085
Esmaeilbeigi, M., Mirzaee, F., Moazami, D.. (1396). 'Radial basis functions method for solving three-dimensional linear Fredholm integral equations on the cubic domains', سامانه مدیریت نشریات علمی, 7(2), pp. 15-38. doi: 10.22067/ijnao.v7i2.52085
Esmaeilbeigi, M., Mirzaee, F., Moazami, D.. Radial basis functions method for solving three-dimensional linear Fredholm integral equations on the cubic domains. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1396; 7(2): 15-38. doi: 10.22067/ijnao.v7i2.52085


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب