آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,078
تعداد مقالات21,481
تعداد مشاهده مقاله62,449,580
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,844,192
Soradi Zeid, S., V. Kamyad, A., Effati, S.. (1397). Measurable functions approach for approximate solutions of Linear space-time-fractional diffusion problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), 1-24. doi: 10.22067/ijnao.v8i2.54962
S. Soradi Zeid; A. V. Kamyad; S. Effati. "Measurable functions approach for approximate solutions of Linear space-time-fractional diffusion problems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 2, 1397, 1-24. doi: 10.22067/ijnao.v8i2.54962
Soradi Zeid, S., V. Kamyad, A., Effati, S.. (1397). 'Measurable functions approach for approximate solutions of Linear space-time-fractional diffusion problems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), pp. 1-24. doi: 10.22067/ijnao.v8i2.54962
Soradi Zeid, S., V. Kamyad, A., Effati, S.. Measurable functions approach for approximate solutions of Linear space-time-fractional diffusion problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1397; 8(2): 1-24. doi: 10.22067/ijnao.v8i2.54962


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب