آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,963
تعداد مقالات20,594
تعداد مشاهده مقاله28,069,352
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,364,540
Haghighi, A.. (1397). New S-ROCK methods for stochastic differential equations with commutative noise. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), 105-126. doi: 10.22067/ijnao.v9i1.69454
A. Haghighi. "New S-ROCK methods for stochastic differential equations with commutative noise". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 1, 1397, 105-126. doi: 10.22067/ijnao.v9i1.69454
Haghighi, A.. (1397). 'New S-ROCK methods for stochastic differential equations with commutative noise', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), pp. 105-126. doi: 10.22067/ijnao.v9i1.69454
Haghighi, A.. New S-ROCK methods for stochastic differential equations with commutative noise. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1397; 9(1): 105-126. doi: 10.22067/ijnao.v9i1.69454


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب