آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,964
تعداد مقالات20,606
تعداد مشاهده مقاله28,379,245
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,435,316
Mohammadi, F.. (1398). A discrete orthogonal polynomials approach for fractional optimal control problems with time delay. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), 49-75. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.73622
F. Mohammadi. "A discrete orthogonal polynomials approach for fractional optimal control problems with time delay". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 2, 1398, 49-75. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.73622
Mohammadi, F.. (1398). 'A discrete orthogonal polynomials approach for fractional optimal control problems with time delay', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), pp. 49-75. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.73622
Mohammadi, F.. A discrete orthogonal polynomials approach for fractional optimal control problems with time delay. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 9(2): 49-75. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.73622


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب