آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,078
تعداد مقالات21,481
تعداد مشاهده مقاله62,733,518
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,861,825
Mohammadizadeh, F., Tehrani, H. A., Noori Skandari, M. H.. (1398). Chebyshev pseudo-spectral method for optimal control problem of Burgers’ equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), 77-102. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.72109
F. Mohammadizadeh; H. A. Tehrani; M. H. Noori Skandari. "Chebyshev pseudo-spectral method for optimal control problem of Burgers’ equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 2, 1398, 77-102. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.72109
Mohammadizadeh, F., Tehrani, H. A., Noori Skandari, M. H.. (1398). 'Chebyshev pseudo-spectral method for optimal control problem of Burgers’ equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), pp. 77-102. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.72109
Mohammadizadeh, F., Tehrani, H. A., Noori Skandari, M. H.. Chebyshev pseudo-spectral method for optimal control problem of Burgers’ equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 9(2): 77-102. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.72109


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب