آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,964
تعداد مقالات20,605
تعداد مشاهده مقاله28,360,334
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,431,981
Akbari, Z.. (1398). An extension of the quasi-Newton method for minimizing locally Lipschitz functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), 123-139. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.75991
Z. Akbari. "An extension of the quasi-Newton method for minimizing locally Lipschitz functions". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 2, 1398, 123-139. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.75991
Akbari, Z.. (1398). 'An extension of the quasi-Newton method for minimizing locally Lipschitz functions', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), pp. 123-139. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.75991
Akbari, Z.. An extension of the quasi-Newton method for minimizing locally Lipschitz functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 9(2): 123-139. doi: 10.22067/ijnao.v9i2.75991


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب