آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,078
تعداد مقالات21,481
تعداد مشاهده مقاله62,919,804
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,879,210
Mohammadi, Malihe, Ghanbarifardi, Mehdi. (1399). Molecular phylogenetic affinities of some subtidal gobies (Teleostei: Gobiidae) from Qeshm Island. سامانه مدیریت نشریات علمی, 16(1), 11-19. doi: 10.22067/ijab.v16i1.85058
Malihe Mohammadi; Mehdi Ghanbarifardi. "Molecular phylogenetic affinities of some subtidal gobies (Teleostei: Gobiidae) from Qeshm Island". سامانه مدیریت نشریات علمی, 16, 1, 1399, 11-19. doi: 10.22067/ijab.v16i1.85058
Mohammadi, Malihe, Ghanbarifardi, Mehdi. (1399). 'Molecular phylogenetic affinities of some subtidal gobies (Teleostei: Gobiidae) from Qeshm Island', سامانه مدیریت نشریات علمی, 16(1), pp. 11-19. doi: 10.22067/ijab.v16i1.85058
Mohammadi, Malihe, Ghanbarifardi, Mehdi. Molecular phylogenetic affinities of some subtidal gobies (Teleostei: Gobiidae) from Qeshm Island. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 16(1): 11-19. doi: 10.22067/ijab.v16i1.85058


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب