علییاری, مرجان, فرهادی, فائزه. (1398). یک مدل جدید ریاضی برای جریان در خط لوله گاز تراکم پذیر همراه با نشت. سامانه مدیریت نشریات علمی, 31(1), 155-164. doi: 10.22067/fum-mech.v31i1.80013
مرجان علییاری; فائزه فرهادی. "یک مدل جدید ریاضی برای جریان در خط لوله گاز تراکم پذیر همراه با نشت". سامانه مدیریت نشریات علمی, 31, 1, 1398, 155-164. doi: 10.22067/fum-mech.v31i1.80013
علییاری, مرجان, فرهادی, فائزه. (1398). 'یک مدل جدید ریاضی برای جریان در خط لوله گاز تراکم پذیر همراه با نشت', سامانه مدیریت نشریات علمی, 31(1), pp. 155-164. doi: 10.22067/fum-mech.v31i1.80013
علییاری, مرجان, فرهادی, فائزه. یک مدل جدید ریاضی برای جریان در خط لوله گاز تراکم پذیر همراه با نشت. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 31(1): 155-164. doi: 10.22067/fum-mech.v31i1.80013


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.