آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,962
تعداد مقالات20,568
تعداد مشاهده مقاله27,471,689
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,188,203
Maralani, E.M., Saei, F.D., Akbarfam, A.A.J., Ghanbari, K.. (1399). Computation of eigenvalues of fractional Sturm–Liouville problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), 117-133. doi: 10.22067/ijnao.2020.11305.0
E.M. Maralani; F.D. Saei; A.A.J. Akbarfam; K. Ghanbari. "Computation of eigenvalues of fractional Sturm–Liouville problems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 1, 1399, 117-133. doi: 10.22067/ijnao.2020.11305.0
Maralani, E.M., Saei, F.D., Akbarfam, A.A.J., Ghanbari, K.. (1399). 'Computation of eigenvalues of fractional Sturm–Liouville problems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), pp. 117-133. doi: 10.22067/ijnao.2020.11305.0
Maralani, E.M., Saei, F.D., Akbarfam, A.A.J., Ghanbari, K.. Computation of eigenvalues of fractional Sturm–Liouville problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 11(1): 117-133. doi: 10.22067/ijnao.2020.11305.0


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب