آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,987
تعداد مقالات20,402
تعداد مشاهده مقاله25,373,622
تعداد دریافت فایل اصل مقاله15,260,039
Aliannezhadi, S., Abbasi Molai, A.. (1400). A new algorithm for solving linear programming problems with bipolar fuzzy relation equation constraints. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), 407-435. doi: 10.22067/ijnao.2021.67046.0
S. Aliannezhadi; A. Abbasi Molai. "A new algorithm for solving linear programming problems with bipolar fuzzy relation equation constraints". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 2, 1400, 407-435. doi: 10.22067/ijnao.2021.67046.0
Aliannezhadi, S., Abbasi Molai, A.. (1400). 'A new algorithm for solving linear programming problems with bipolar fuzzy relation equation constraints', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), pp. 407-435. doi: 10.22067/ijnao.2021.67046.0
Aliannezhadi, S., Abbasi Molai, A.. A new algorithm for solving linear programming problems with bipolar fuzzy relation equation constraints. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 11(2): 407-435. doi: 10.22067/ijnao.2021.67046.0


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب