آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,962
تعداد مقالات20,565
تعداد مشاهده مقاله27,236,483
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,113,652
Ghanadian, F., Pourgholi, R., Tabasi, S.H.. (1400). Numerical approximation for inverse problem of the Ostrovsky–Burgers equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), 73-109. doi: 10.22067/ijnao.2021.70478.1036
F. Ghanadian; R. Pourgholi; S.H. Tabasi. "Numerical approximation for inverse problem of the Ostrovsky–Burgers equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 1, 1400, 73-109. doi: 10.22067/ijnao.2021.70478.1036
Ghanadian, F., Pourgholi, R., Tabasi, S.H.. (1400). 'Numerical approximation for inverse problem of the Ostrovsky–Burgers equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), pp. 73-109. doi: 10.22067/ijnao.2021.70478.1036
Ghanadian, F., Pourgholi, R., Tabasi, S.H.. Numerical approximation for inverse problem of the Ostrovsky–Burgers equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 12(1): 73-109. doi: 10.22067/ijnao.2021.70478.1036


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب