آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,987
تعداد مقالات20,397
تعداد مشاهده مقاله25,320,132
تعداد دریافت فایل اصل مقاله15,197,729
Gebeyehu, M., Garoma, H., Deressa, A.. (1400). Fitted numerical method for singularly perturbed semilinear three-point boundary value problem. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), 145-162. doi: 10.22067/ijnao.2021.70805.1040
M. Gebeyehu; H. Garoma; A. Deressa. "Fitted numerical method for singularly perturbed semilinear three-point boundary value problem". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 1, 1400, 145-162. doi: 10.22067/ijnao.2021.70805.1040
Gebeyehu, M., Garoma, H., Deressa, A.. (1400). 'Fitted numerical method for singularly perturbed semilinear three-point boundary value problem', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), pp. 145-162. doi: 10.22067/ijnao.2021.70805.1040
Gebeyehu, M., Garoma, H., Deressa, A.. Fitted numerical method for singularly perturbed semilinear three-point boundary value problem. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 12(1): 145-162. doi: 10.22067/ijnao.2021.70805.1040


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب