آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,991
تعداد مقالات20,496
تعداد مشاهده مقاله25,569,175
تعداد دریافت فایل اصل مقاله15,385,348
Mohapatra, J., Govindarao, L.. (1401). A fourth-order optimal numerical approximation and its convergence for singularly perturbed time delayed parabolic problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), 250-276. doi: 10.22067/ijnao.2021.71891.1053
J. Mohapatra; L. Govindarao. "A fourth-order optimal numerical approximation and its convergence for singularly perturbed time delayed parabolic problems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 2, 1401, 250-276. doi: 10.22067/ijnao.2021.71891.1053
Mohapatra, J., Govindarao, L.. (1401). 'A fourth-order optimal numerical approximation and its convergence for singularly perturbed time delayed parabolic problems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), pp. 250-276. doi: 10.22067/ijnao.2021.71891.1053
Mohapatra, J., Govindarao, L.. A fourth-order optimal numerical approximation and its convergence for singularly perturbed time delayed parabolic problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 12(2): 250-276. doi: 10.22067/ijnao.2021.71891.1053


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب