آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,984
تعداد مقالات20,380
تعداد مشاهده مقاله25,170,834
تعداد دریافت فایل اصل مقاله15,029,536
Alavi, S.A., Haghighi, A., Yari, A., Soltanian, F.. (1400). Using Mott polynomials operational matrices to optimize multi-dimensional fractional optimal control problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), 201-227. doi: 10.22067/ijnao.2021.68926.1016
S.A. Alavi; A. Haghighi; A. Yari; F. Soltanian. "Using Mott polynomials operational matrices to optimize multi-dimensional fractional optimal control problems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 1, 1400, 201-227. doi: 10.22067/ijnao.2021.68926.1016
Alavi, S.A., Haghighi, A., Yari, A., Soltanian, F.. (1400). 'Using Mott polynomials operational matrices to optimize multi-dimensional fractional optimal control problems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), pp. 201-227. doi: 10.22067/ijnao.2021.68926.1016
Alavi, S.A., Haghighi, A., Yari, A., Soltanian, F.. Using Mott polynomials operational matrices to optimize multi-dimensional fractional optimal control problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 12(1): 201-227. doi: 10.22067/ijnao.2021.68926.1016


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب