آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,984
تعداد مقالات20,358
تعداد مشاهده مقاله25,054,637
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,921,511
Golpar Raboky, E., Mahdavi-Amiri, N.. (1401). A generalization of the ABS algorithms and its application to some special real and integer matrix factorizations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), 301-314. doi: 10.22067/ijnao.2021.70974.1043
E. Golpar Raboky; N. Mahdavi-Amiri. "A generalization of the ABS algorithms and its application to some special real and integer matrix factorizations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 2, 1401, 301-314. doi: 10.22067/ijnao.2021.70974.1043
Golpar Raboky, E., Mahdavi-Amiri, N.. (1401). 'A generalization of the ABS algorithms and its application to some special real and integer matrix factorizations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), pp. 301-314. doi: 10.22067/ijnao.2021.70974.1043
Golpar Raboky, E., Mahdavi-Amiri, N.. A generalization of the ABS algorithms and its application to some special real and integer matrix factorizations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 12(2): 301-314. doi: 10.22067/ijnao.2021.70974.1043


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب