آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,078
تعداد مقالات21,481
تعداد مشاهده مقاله62,158,933
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,831,627
Adamu, G., Ibrahim, M.. (1401). Elzaki transform method for solving deterministic modeling of terrorism. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), 334-354. doi: 10.22067/ijnao.2021.72806.1060
G. Adamu; M. O. Ibrahim. "Elzaki transform method for solving deterministic modeling of terrorism". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 2, 1401, 334-354. doi: 10.22067/ijnao.2021.72806.1060
Adamu, G., Ibrahim, M.. (1401). 'Elzaki transform method for solving deterministic modeling of terrorism', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), pp. 334-354. doi: 10.22067/ijnao.2021.72806.1060
Adamu, G., Ibrahim, M.. Elzaki transform method for solving deterministic modeling of terrorism. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 12(2): 334-354. doi: 10.22067/ijnao.2021.72806.1060


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب