آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,984
تعداد مقالات20,380
تعداد مشاهده مقاله25,160,123
تعداد دریافت فایل اصل مقاله15,015,722
Srinivas, E., Lalu, M., Phaneendra, K.. (1401). A numerical approach for singular perturbation problems with an interior layer using an adaptive spline. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), 355-370. doi: 10.22067/ijnao.2021.73813.1076
E. Srinivas; M. Lalu; K. Phaneendra. "A numerical approach for singular perturbation problems with an interior layer using an adaptive spline". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 2, 1401, 355-370. doi: 10.22067/ijnao.2021.73813.1076
Srinivas, E., Lalu, M., Phaneendra, K.. (1401). 'A numerical approach for singular perturbation problems with an interior layer using an adaptive spline', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), pp. 355-370. doi: 10.22067/ijnao.2021.73813.1076
Srinivas, E., Lalu, M., Phaneendra, K.. A numerical approach for singular perturbation problems with an interior layer using an adaptive spline. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 12(2): 355-370. doi: 10.22067/ijnao.2021.73813.1076


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب