آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,962
تعداد مقالات20,581
تعداد مشاهده مقاله27,880,241
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,322,063
Nouri, B., Saeidian, J.. (1401). On a class of Bézier-like model for shape-preserving approximation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), 449-466. doi: 10.22067/ijnao.2022.72818.1064
B. Nouri; J. Saeidian. "On a class of Bézier-like model for shape-preserving approximation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 2, 1401, 449-466. doi: 10.22067/ijnao.2022.72818.1064
Nouri, B., Saeidian, J.. (1401). 'On a class of Bézier-like model for shape-preserving approximation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(2), pp. 449-466. doi: 10.22067/ijnao.2022.72818.1064
Nouri, B., Saeidian, J.. On a class of Bézier-like model for shape-preserving approximation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 12(2): 449-466. doi: 10.22067/ijnao.2022.72818.1064


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب