آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,078
تعداد مقالات21,481
تعداد مشاهده مقاله62,566,202
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,852,968
Kaur, I., Arora, S., Bala, I.. (1401). An improvised technique of quintic hermite splines to discretize generalized Burgers–Huxley type equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(1), 59-79. doi: 10.22067/ijnao.2022.75871.1120
I. Kaur; S. Arora; I. Bala. "An improvised technique of quintic hermite splines to discretize generalized Burgers–Huxley type equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 1, 1401, 59-79. doi: 10.22067/ijnao.2022.75871.1120
Kaur, I., Arora, S., Bala, I.. (1401). 'An improvised technique of quintic hermite splines to discretize generalized Burgers–Huxley type equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(1), pp. 59-79. doi: 10.22067/ijnao.2022.75871.1120
Kaur, I., Arora, S., Bala, I.. An improvised technique of quintic hermite splines to discretize generalized Burgers–Huxley type equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 13(1): 59-79. doi: 10.22067/ijnao.2022.75871.1120


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب