آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,078
تعداد مقالات21,481
تعداد مشاهده مقاله62,565,769
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,852,947
Aghazadeh, A., Mahmoudi, Y., Dastmalchi Saei, F.. (1401). Numerical method for solving fractional Sturm–Liouville eigenvalue problems of order two using Genocchi polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(1), 121-140. doi: 10.22067/ijnao.2022.75635.1115
A. Aghazadeh; Y. Mahmoudi; F. Dastmalchi Saei. "Numerical method for solving fractional Sturm–Liouville eigenvalue problems of order two using Genocchi polynomials". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 1, 1401, 121-140. doi: 10.22067/ijnao.2022.75635.1115
Aghazadeh, A., Mahmoudi, Y., Dastmalchi Saei, F.. (1401). 'Numerical method for solving fractional Sturm–Liouville eigenvalue problems of order two using Genocchi polynomials', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(1), pp. 121-140. doi: 10.22067/ijnao.2022.75635.1115
Aghazadeh, A., Mahmoudi, Y., Dastmalchi Saei, F.. Numerical method for solving fractional Sturm–Liouville eigenvalue problems of order two using Genocchi polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 13(1): 121-140. doi: 10.22067/ijnao.2022.75635.1115


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب