آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,962
تعداد مقالات20,567
تعداد مشاهده مقاله27,382,300
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,155,462
Ogbereyivwe, O., Izevbizua, O.. (1402). A three-free-parameter class of power series based iterative method for approximation of nonlinear equations solution. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), 157-169. doi: 10.22067/ijnao.2022.74901.1095
O. Ogbereyivwe; O. Izevbizua. "A three-free-parameter class of power series based iterative method for approximation of nonlinear equations solution". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 2, 1402, 157-169. doi: 10.22067/ijnao.2022.74901.1095
Ogbereyivwe, O., Izevbizua, O.. (1402). 'A three-free-parameter class of power series based iterative method for approximation of nonlinear equations solution', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), pp. 157-169. doi: 10.22067/ijnao.2022.74901.1095
Ogbereyivwe, O., Izevbizua, O.. A three-free-parameter class of power series based iterative method for approximation of nonlinear equations solution. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 13(2): 157-169. doi: 10.22067/ijnao.2022.74901.1095


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب