آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,078
تعداد مقالات21,481
تعداد مشاهده مقاله62,512,456
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,848,694
Shiralizadeh, M., Alipanah, A., Mohammadi, M.. (1402). Approximate solutions to the Allen–Cahn equation using rational radial basis functions method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), 187-204. doi: 10.22067/ijnao.2022.76010.1123
M. Shiralizadeh; A. Alipanah; M. Mohammadi. "Approximate solutions to the Allen–Cahn equation using rational radial basis functions method". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 2, 1402, 187-204. doi: 10.22067/ijnao.2022.76010.1123
Shiralizadeh, M., Alipanah, A., Mohammadi, M.. (1402). 'Approximate solutions to the Allen–Cahn equation using rational radial basis functions method', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), pp. 187-204. doi: 10.22067/ijnao.2022.76010.1123
Shiralizadeh, M., Alipanah, A., Mohammadi, M.. Approximate solutions to the Allen–Cahn equation using rational radial basis functions method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 13(2): 187-204. doi: 10.22067/ijnao.2022.76010.1123


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب