آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,971
تعداد مقالات20,263
تعداد مشاهده مقاله20,095,749
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,283,452
Pishbin, S., Ebadi, A.. (1402). Regularization of the generalized auto-convolution Volterra integral equation of the first kind. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), 205-223. doi: 10.22067/ijnao.2022.76652.1135
S. Pishbin; A. Ebadi. "Regularization of the generalized auto-convolution Volterra integral equation of the first kind". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 2, 1402, 205-223. doi: 10.22067/ijnao.2022.76652.1135
Pishbin, S., Ebadi, A.. (1402). 'Regularization of the generalized auto-convolution Volterra integral equation of the first kind', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), pp. 205-223. doi: 10.22067/ijnao.2022.76652.1135
Pishbin, S., Ebadi, A.. Regularization of the generalized auto-convolution Volterra integral equation of the first kind. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 13(2): 205-223. doi: 10.22067/ijnao.2022.76652.1135


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب