آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,872
تعداد مقالات19,702
تعداد مشاهده مقاله11,511,534
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,588,602
Ebrahimzadeh, A.. (1402). A robust method for optimal control problems governed by system of Fredholm integral equations in mechanics. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), 243-261. doi: 10.22067/ijnao.2022.78543.1178
A. Ebrahimzadeh. "A robust method for optimal control problems governed by system of Fredholm integral equations in mechanics". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 2, 1402, 243-261. doi: 10.22067/ijnao.2022.78543.1178
Ebrahimzadeh, A.. (1402). 'A robust method for optimal control problems governed by system of Fredholm integral equations in mechanics', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), pp. 243-261. doi: 10.22067/ijnao.2022.78543.1178
Ebrahimzadeh, A.. A robust method for optimal control problems governed by system of Fredholm integral equations in mechanics. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 13(2): 243-261. doi: 10.22067/ijnao.2022.78543.1178


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب