آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,962
تعداد مقالات20,568
تعداد مشاهده مقاله27,516,397
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,214,359
Baharlouei, S., Mokhtari, R., Chegini, N.. (1402). Solving two-dimensional coupled Burgers equations via a stable hybridized discontinuous Galerkin method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(3), 397-425. doi: 10.22067/ijnao.2023.80916.1215
S. Baharlouei; R. Mokhtari; N. Chegini. "Solving two-dimensional coupled Burgers equations via a stable hybridized discontinuous Galerkin method". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 3, 1402, 397-425. doi: 10.22067/ijnao.2023.80916.1215
Baharlouei, S., Mokhtari, R., Chegini, N.. (1402). 'Solving two-dimensional coupled Burgers equations via a stable hybridized discontinuous Galerkin method', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(3), pp. 397-425. doi: 10.22067/ijnao.2023.80916.1215
Baharlouei, S., Mokhtari, R., Chegini, N.. Solving two-dimensional coupled Burgers equations via a stable hybridized discontinuous Galerkin method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 13(3): 397-425. doi: 10.22067/ijnao.2023.80916.1215


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب