آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,078
تعداد مقالات21,481
تعداد مشاهده مقاله62,478,687
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,846,307
Ajileye, G., Oyedepo, T., Adiku, L., Sabo, J.. (1402). Collection-based numerical method for multi-order fractional integro-differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(Issue 4), 604-626. doi: 10.22067/ijnao.2023.81586.1232
G. Ajileye; T. Oyedepo; L. Adiku; J. Sabo. "Collection-based numerical method for multi-order fractional integro-differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, Issue 4, 1402, 604-626. doi: 10.22067/ijnao.2023.81586.1232
Ajileye, G., Oyedepo, T., Adiku, L., Sabo, J.. (1402). 'Collection-based numerical method for multi-order fractional integro-differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(Issue 4), pp. 604-626. doi: 10.22067/ijnao.2023.81586.1232
Ajileye, G., Oyedepo, T., Adiku, L., Sabo, J.. Collection-based numerical method for multi-order fractional integro-differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 13(Issue 4): 604-626. doi: 10.22067/ijnao.2023.81586.1232


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب