آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,996
تعداد مقالات20,510
تعداد مشاهده مقاله25,661,328
تعداد دریافت فایل اصل مقاله15,477,071
Negero, N.T.. (1402). A robust uniformly convergent scheme for two parameters singularly perturbed parabolic problems with time delay. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(Issue 4), 627-645. doi: 10.22067/ijnao.2023.80721.1214
N.T. Negero. "A robust uniformly convergent scheme for two parameters singularly perturbed parabolic problems with time delay". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, Issue 4, 1402, 627-645. doi: 10.22067/ijnao.2023.80721.1214
Negero, N.T.. (1402). 'A robust uniformly convergent scheme for two parameters singularly perturbed parabolic problems with time delay', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(Issue 4), pp. 627-645. doi: 10.22067/ijnao.2023.80721.1214
Negero, N.T.. A robust uniformly convergent scheme for two parameters singularly perturbed parabolic problems with time delay. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 13(Issue 4): 627-645. doi: 10.22067/ijnao.2023.80721.1214


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب