آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,972
تعداد مقالات20,267
تعداد مشاهده مقاله20,309,858
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,469,165
Kumar, A., Gowrisankar, S.. (1402). Efficient numerical methods on modified graded mesh for singularly perturbed parabolic problem with time delay. سامانه مدیریت نشریات علمی, 14(Issue 1), 77-106. doi: 10.22067/ijnao.2023.82352.1259
A. Kumar; S. Gowrisankar. "Efficient numerical methods on modified graded mesh for singularly perturbed parabolic problem with time delay". سامانه مدیریت نشریات علمی, 14, Issue 1, 1402, 77-106. doi: 10.22067/ijnao.2023.82352.1259
Kumar, A., Gowrisankar, S.. (1402). 'Efficient numerical methods on modified graded mesh for singularly perturbed parabolic problem with time delay', سامانه مدیریت نشریات علمی, 14(Issue 1), pp. 77-106. doi: 10.22067/ijnao.2023.82352.1259
Kumar, A., Gowrisankar, S.. Efficient numerical methods on modified graded mesh for singularly perturbed parabolic problem with time delay. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 14(Issue 1): 77-106. doi: 10.22067/ijnao.2023.82352.1259


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب