آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,972
تعداد مقالات20,267
تعداد مشاهده مقاله20,310,152
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,469,416
Daryaei, M.H., Yaghoobi, M.A.. (1402). Minimization of sub-topical functions over a simplex. سامانه مدیریت نشریات علمی, 14(Issue 1), 200-218. doi: 10.22067/ijnao.2023.83361.1290
M.H. Daryaei; M.A. Yaghoobi. "Minimization of sub-topical functions over a simplex". سامانه مدیریت نشریات علمی, 14, Issue 1, 1402, 200-218. doi: 10.22067/ijnao.2023.83361.1290
Daryaei, M.H., Yaghoobi, M.A.. (1402). 'Minimization of sub-topical functions over a simplex', سامانه مدیریت نشریات علمی, 14(Issue 1), pp. 200-218. doi: 10.22067/ijnao.2023.83361.1290
Daryaei, M.H., Yaghoobi, M.A.. Minimization of sub-topical functions over a simplex. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 14(Issue 1): 200-218. doi: 10.22067/ijnao.2023.83361.1290


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب