آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,996
تعداد مقالات20,511
تعداد مشاهده مقاله25,687,030
تعداد دریافت فایل اصل مقاله15,507,719
Arfaoui, S., Mabrouk, Ben. (1403). Quantum solutions of a nonlinear Schrödinger equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 14(Issue 2), 330-346. doi: 10.22067/ijnao.2023.84855.1324
S. Arfaoui; Ben Mabrouk. "Quantum solutions of a nonlinear Schrödinger equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 14, Issue 2, 1403, 330-346. doi: 10.22067/ijnao.2023.84855.1324
Arfaoui, S., Mabrouk, Ben. (1403). 'Quantum solutions of a nonlinear Schrödinger equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 14(Issue 2), pp. 330-346. doi: 10.22067/ijnao.2023.84855.1324
Arfaoui, S., Mabrouk, Ben. Quantum solutions of a nonlinear Schrödinger equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 14(Issue 2): 330-346. doi: 10.22067/ijnao.2023.84855.1324


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب