آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,962
تعداد مقالات20,567
تعداد مشاهده مقاله27,383,889
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,156,532
Ranjan, K. R., Gowrisankar, S.. (1403). Discontinuous Galerkin approach for two-parametric convection-diffusion equation with discontinuous source term. سامانه مدیریت نشریات علمی, 14(Issue 2), 347-366. doi: 10.22067/ijnao.2024.84456.1316
K. R. Ranjan; S. Gowrisankar. "Discontinuous Galerkin approach for two-parametric convection-diffusion equation with discontinuous source term". سامانه مدیریت نشریات علمی, 14, Issue 2, 1403, 347-366. doi: 10.22067/ijnao.2024.84456.1316
Ranjan, K. R., Gowrisankar, S.. (1403). 'Discontinuous Galerkin approach for two-parametric convection-diffusion equation with discontinuous source term', سامانه مدیریت نشریات علمی, 14(Issue 2), pp. 347-366. doi: 10.22067/ijnao.2024.84456.1316
Ranjan, K. R., Gowrisankar, S.. Discontinuous Galerkin approach for two-parametric convection-diffusion equation with discontinuous source term. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 14(Issue 2): 347-366. doi: 10.22067/ijnao.2024.84456.1316


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب