آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها2,078
تعداد مقالات21,481
تعداد مشاهده مقاله62,428,266
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,842,657
Sedighi, E., Baghani, O., Azin, H.. (1403). Modified hat functions: Application in space-time-fractional differential equations with Caputo derivative. سامانه مدیریت نشریات علمی, 14(Issue 4), 1203-1223. doi: 10.22067/ijnao.2024.87189.1405
E. Sedighi; O. Baghani; H. Azin. "Modified hat functions: Application in space-time-fractional differential equations with Caputo derivative". سامانه مدیریت نشریات علمی, 14, Issue 4, 1403, 1203-1223. doi: 10.22067/ijnao.2024.87189.1405
Sedighi, E., Baghani, O., Azin, H.. (1403). 'Modified hat functions: Application in space-time-fractional differential equations with Caputo derivative', سامانه مدیریت نشریات علمی, 14(Issue 4), pp. 1203-1223. doi: 10.22067/ijnao.2024.87189.1405
Sedighi, E., Baghani, O., Azin, H.. Modified hat functions: Application in space-time-fractional differential equations with Caputo derivative. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 14(Issue 4): 1203-1223. doi: 10.22067/ijnao.2024.87189.1405


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب