آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,964
تعداد مقالات20,606
تعداد مشاهده مقاله28,375,651
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,434,776
Namjoo, M., Zibaei, S.. (1397). Approximation of the Huxley equation with nonstandard finite-difference scheme. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), 17-35. doi: 10.22067/ijnao.v9i1.61735
M. Namjoo; S. Zibaei. "Approximation of the Huxley equation with nonstandard finite-difference scheme". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 1, 1397, 17-35. doi: 10.22067/ijnao.v9i1.61735
Namjoo, M., Zibaei, S.. (1397). 'Approximation of the Huxley equation with nonstandard finite-difference scheme', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), pp. 17-35. doi: 10.22067/ijnao.v9i1.61735
Namjoo, M., Zibaei, S.. Approximation of the Huxley equation with nonstandard finite-difference scheme. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1397; 9(1): 17-35. doi: 10.22067/ijnao.v9i1.61735


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب