آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,949
تعداد مقالات20,119
تعداد مشاهده مقاله16,733,387
تعداد دریافت فایل اصل مقاله8,792,765
Shahsavaran, A.. (1400). Application of Newton–Cotes quadrature rule for nonlinear Hammerstein integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), 385-399. doi: 10.22067/ijnao.2021.69824.1024
A. Shahsavaran. "Application of Newton–Cotes quadrature rule for nonlinear Hammerstein integral equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 2, 1400, 385-399. doi: 10.22067/ijnao.2021.69824.1024
Shahsavaran, A.. (1400). 'Application of Newton–Cotes quadrature rule for nonlinear Hammerstein integral equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), pp. 385-399. doi: 10.22067/ijnao.2021.69824.1024
Shahsavaran, A.. Application of Newton–Cotes quadrature rule for nonlinear Hammerstein integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 11(2): 385-399. doi: 10.22067/ijnao.2021.69824.1024


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب