آمار

تعداد نشریات51
تعداد شماره‌ها1,962
تعداد مقالات20,567
تعداد مشاهده مقاله27,280,265
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,124,343
Shirazian, Mohammad. (1402). The interpolated variational iteration method for solving a class of nonlinear optimal control problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), 224-242. doi: 10.22067/ijnao.2022.77393.1158
Mohammad Shirazian. "The interpolated variational iteration method for solving a class of nonlinear optimal control problems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 2, 1402, 224-242. doi: 10.22067/ijnao.2022.77393.1158
Shirazian, Mohammad. (1402). 'The interpolated variational iteration method for solving a class of nonlinear optimal control problems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), pp. 224-242. doi: 10.22067/ijnao.2022.77393.1158
Shirazian, Mohammad. The interpolated variational iteration method for solving a class of nonlinear optimal control problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 13(2): 224-242. doi: 10.22067/ijnao.2022.77393.1158


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب