آمار

تعداد نشریات50
تعداد شماره‌ها1,984
تعداد مقالات20,358
تعداد مشاهده مقاله25,054,281
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,920,596
Haghighi, A.. (1402). Modified Runge–Kutta method with convergence analysis for nonlinear stochastic differential equations with Hölder continuous diffusion coefficient. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), 285-316. doi: 10.22067/ijnao.2022.78723.1181
A. Haghighi. "Modified Runge–Kutta method with convergence analysis for nonlinear stochastic differential equations with Hölder continuous diffusion coefficient". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 2, 1402, 285-316. doi: 10.22067/ijnao.2022.78723.1181
Haghighi, A.. (1402). 'Modified Runge–Kutta method with convergence analysis for nonlinear stochastic differential equations with Hölder continuous diffusion coefficient', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), pp. 285-316. doi: 10.22067/ijnao.2022.78723.1181
Haghighi, A.. Modified Runge–Kutta method with convergence analysis for nonlinear stochastic differential equations with Hölder continuous diffusion coefficient. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 13(2): 285-316. doi: 10.22067/ijnao.2022.78723.1181


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب